Pedagogisch collectief, bijeenkomst in Utrecht: Activistische pedagogiek
Op 15 december is er een geslaagde aftrap geweest van het Pedagogische Collectief. In de daarop volgende maanden is het collectief blijven groeien en de missie steeds scherper geworden. Op dinsdagavond 9 mei a.s. is er een tweede ontmoetingsbijeenkomst, dit keer in Utrecht. Deze bijeenkomst zal in het teken staan van de Activistische Pedagogiek.
We zullen jullie meenemen in de laatste ontwikkelingen van het collectief, waaronder kennismaking met ons nieuwe online platform(!) in samenwerking met het NJI.
Locatie en bereikbaarheid
De bijeenkomst zal plaatsvinden op het Educatieplein (ruimte 2.013) bij de Hogeschool Utrecht, Padualaan 97 in Utrecht (Utrecht Science Park). De Padualaan is goed te bereiken met bus en tram vanaf centraal station Utrecht. Parkeerruimte (betaald) is ook mogelijk.
Programma
16:30 - 17:00- Inloop
17:00 - 17:15- Opening door Sophie Vermaning & Hanske Douwenga
17:15 –17.30– Intro de activistische pedagoog
17.30 –18.00– Bijdrage Femke Kaulingfreks
18.00 - 18.20- Pauze
18:20 - 18:30- Afstemmen programma
18.30 - 19.30- Jij als activistische pedagoog - actieplan
19.30 - 20.00- Terugkoppelen, uitleg platform en vooruitblikken volgende bijeenkomst
Je kan je opgeven via deze link: RSVP Bijeenkomst Pedagogisch Collectief (google.com)
Voor deze bijeenkomst vragen we een bijdrage van €5,- p.p, waarvan we eten en drinken kopen. Je kan je bijdrage cash meenemen of we sturen je die avond een tikkie.
Wij hebben er wederom erg veel zin in! Fijn als we je de 9e weer kunnen ontmoeten.
Sophie Vermaning & Hanske Douwenga
namens Het Pedagogisch Collectief
Delen: