Stichting Nivoz logo
Sterkt leraren, schoolleiders en betrokkenen bij de uitvoering van hun pedagogische opdracht

Nivoz Podium

5 oktober Extern

Happy Dyslectisch Festival - Utrecht

Op 5 oktober is weer het Happy Dyslectisch Festival.  Voor de kinderen van 7-14 jaar komen er natuurlijk weer leuke workshops waarin ze samen hun talenten gaan ontdekken. Voor ouders zijn er interessante sessies over Dyslexie 2.0, regelgeving en passend advies middelbare school. En het LerenLab, waar je kan ontdekken welke tools jou helpen te laten zien waar je goed in bent, wordt uitgebreid met kleine uittest-sessies! De komende maanden wordt er steeds meer bekendgemaakt. 

De HOI Foundation zal je op een inspirerende wijze meenemen in de kennis over Dyslexie 2.0 (naast uitdagingen ook specifieke kwaliteiten). Hoe kan je je kind op een positieve manier ondersteunen?

Oudervereniging Balans neemt de ouders mee in de nieuwe regelgeving rondom het dyslexieprotocol 3.0 en waar scholen aan moeten/kunnen voldoen, wat je als ouders kan doen en hoe je het beste opkomt voor je kind.
 

Meer info en tickets: weekvandyslexie.nl

Delen:
Op de hoogte blijven?
Schrijf je in voor de nieuwsbrief