Contact

Stichting NIVOZ
Algemeen telefoonnummer: 0343-556750
E-mail: info@nivoz.nl
Algemeen secretariaat en office: Jetty van der Grift * j.vandergrift@nivoz.nl
Opleidingen: Denne Baauw * d.baauw@nivoz.nl

Bezoek en postadres:
NIVOZ / hetkind
De Horst 1 (landgoed De Horst, gebouw Vossesteyn)
3971 KR Driebergen

Sociale media:

Facebook hetkind
Facebook Pedagogische tact
Facebook NIVOZ-forum

Twitter: @nivoz
Twitter: @hetkind

LinkedIn NIVOZ

LinkedIn Unfolding
LinkedIn hetkind

Nieuwsbrief stichting NIVOZ / hetkind

Braintrust
Luc Stevens * l.stevens@nivoz.nl
Nickel van der Vorm * n.vandervorm@nivoz.nl
Gabrielle Taus * g.taus@nivoz.nl
Hartger Wassink * h.wassink@nivoz.nl
Rob van der Poel * r.vanderpoel@nivoz.nl

Opleidingen
Algemeen: * tact@nivoz.nl

Forum
Algemeen * forum@nivoz.nl
dr. Hartger Wassink * h.wassink@nivoz.nl
Maartje Janssens * m.janssens@nivoz.nl

hetkind
Algemeen * redactie@hetkind.org
Rob van der Poel * r.vanderpoel@hetkind.org
Annonay Andersson * a.andersson@hetkind.org
Joyce van den Bogaard * j.vandenbogaard@hetkind.org
Rikie van Blijswijk * r.vanblijswijk@hetkind.org
Geert Bors * g.bors@hetkind.org